לקוח קיים התחבר | לקוח חדש הרשם | הרשמה למועדון ברנינה
פומביות אישיות
שירות לקוחות: 052-5669797
ברנינה
דף הבית | אודותינו | צור קשר | סל קניות | אודות מכונות תפירה ברנינה | תעודות אחריות | טופס משוב | מידע כללי
חדשות האתר:  ברנינה - החברה השוויצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם !!  ליבואני ברנינה בישראל: 052-5669797. כנסו עתה למכירות אישיות ואולי תזכו במוצרים במחירים מפתיעים !!   חדש !! דגם שיקגו 7 - עם רקמות ענק ובמחיר שווה לכל כיס!! לצפייה הקלקל כאן
 
כתבות ומאמרים > מכירות פומביות וקבוצתיות
 
  מכירות פומביות וקבוצתיות

 
 

שיטות המכירה באתר של "ברנינה ישראל"

 

ברנינה פומביות

משתתפים במכירה פומבית אינטראקטיבית, ומיד יודעים אם זוכים! בזירת המכירה הפומבית יוכל המשתתף לראות את ההצעה הזוכה בזמן אמת ולהוסיף על ההצעה הגבוהה סכום נוסף. סכום ההצעה הבאה שניתן להוסיף כתובה על המסך. הגשת ההצעה תעשה ע"י לחיצה על הגש הצעה המופיעה בזירת המכירה (או על תמונת המטבע). להרחבות ולהסבר מפורט צעד אחר צעד ראה כאן בהמשך למטה.

ברנינה קבוצתיות

המחיר במכירה קבוצתית קבוע וסופי. כמות הפריטים נקבעת בהתאם למספר המציעים, ובכל מקרה לא יותר מהכמות המוצעת. כל הצעה זוכה מטופלת באופן מיידי, וזמן ההספקה ע"פ הכתוב במפרט המוצר בעת הגשת ההצעה.

מכירות רגילות

חברת ברנינה מציעה את מגוון המוצרים באתר למכירה רגילה במחיר קבוע וללא הגבלת זמן. כל הצעה מטופלת מיידית וזמן ההספקה ע"פ הכתוב במפרט המוצר.

 

אופן ההשתתפות במכירה פומבית: צעד אחר צעד, באופן נוח להבנה

 

על מנת להשתתף במכירה הפומבית חייבים תחילה להיכנס למערכת באופן הבא: לקוחות חדשים: יש להקליק על הקישור הרשמה שבחלקו העליון של כל עמוד, ולמלא את הפרטים המופיעים. לקוחות רשומים: יש להקליק על הקישור התחבר שבחלקו העליון של כל עמוד, ולבצע כניסה. לאחר סיום ההרשמה או הכניסה, ניתן להשתתף מיד במכירה הפומבית.

בכדי להיכנס לזירת המכירה עליך לפעול כך: לחץ על פומביות שנמצאת בחלקו העליון של כל דף, והמערכת תוביל אותך לדף המכירות הפומביות ובו כל המוצרים הנמצאים במכירה פומבית. חפש את המוצר המבוקש, ולחיצה על המוצר תוביל אותך לדף המוצר שבו ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי אודות המכירה כגון: מחיר התחלתי, זמן סיום המכירה, מקפצות המחיר, ההצעה הזוכה וכד'.

(הערה: במידה ובעמוד הראשי רואים מוצר שבצידו כתוב "פומבית", ניתן להיכנס לדף המוצר ולזירת המכירה ישירות מהעמוד הראשי).

 

והרי הסברים על כמה  מושגים חשובים אודות המכירה המופיעים בדף המוצר:

מחיר המחירון: המחיר המחירון הרגיל של המוצר

ההצעה הזוכה: סכום ההצעה הגבוהה ביותר שניתנה ע"י משתתף כלשהו עד לרגע זה. במידה ואף  משתתף אחר לא ייתן הצעה גבוהה יותר, הצעה זו היא שתזכה במכרז.

מקפצות המחיר:  הסכום שבו תעלה ההצעה בכל פעם שמשתתף כלשהו יגיש הצעה נוספת.

 

לחיצה על הקישור "לזירה" מובילה אותנו מיידית לזירת המכירה. (במידה ולא בוצעו קודם כניסה או רישום למערכת, המערכת תשלח אותך אוטומטית לדף ביצוע כניסה או רישום).

 

מייד עם הגיעך לזירת המכירה תראה את הנתונים הבאים: הזמן הנותר עד לסיום המכירה, שם או שמות הזוכים האחרונים וגובה ההצעה או ההצעות הזוכות, וכד'.

בצד ימין נמצא עיגול ובו הסכום של "מקפצת המחיר" עבור מכירה זו. כדי להגיש הצעה, יש ללחוץ לחיצה על עיגול זה .

 

תהליך הגשת ההצעה:

כאמור: בטבלה רואים מהו סכום ההצעה הזוכה הנוכחית, ובצד ימין רואים את העיגול ובו סכום "מקפצת המחיר". כדי להגיש הצעה, יש ללחוץ על הקישור "לחץ כאן להגשת הצעה" שנמצא מתחת לעיגול שבו סכום "מקפצת המחיר", או על העיגול עצמו. מיד עם הגשת ההצעה תעודכן ההצעה הזוכה, כך שעתה יופיע שם שמך והסכום החדש של ההצעה הזוכה.

דוגמא: כאשר נכנסנו לזירת המכירה מצאנו בטבלה שסכום ההצעה הזוכה עתה הוא 500 ₪, ו- "מקפצת המחיר" היא בת 50 ₪. נלחץ  על הקישורית "לחץ כאן להגשת הצעה", ומיד נראה שהשם שלנו בהצעה הזוכה, וסכום ההצעה הזוכה עתה הוא 550 ₪. במידה ומשתתף אחר יגיש עתה הצעה, אנו נראה שההצעה הזוכה השתנתה כך: סכום ההצעה הזוכה עלה שוב ב- 50 ₪, והיא עתה בגובה 600 ₪, ובשורת ההצעה הזוכה נראה עתה את ראשי התיבות של שם הזוכה החדש. במידה ונרצה להמשיך ולהשתתף, נלחץ שוב על הקישורית "לחץ כאן להגשת הצעה", ומיד נראה בהצעה הזוכה את ראשי התיבות של שמינו, ואת סכום ההצעה הזוכה שעתה היא בגובה 650 ₪. וכך הלאה עד לסיום זמן המכירה

 

במידה ומשתתף אחר הציע את אותו הסכום לפניך, שמו והמחיר החדש הם אלו שיופיעו כהצעה הזוכה. בכל מקרה תוכל להגיש שוב הצעה חדשה עם המחיר החדש.

 

תהליך סיום המכירה הפומבית:

כאשר נותרת דקה אחת לסיום המכירה, תופיע ההודעה: "קריאה ראשונה". כאשר הזמן הנותר לסיום יורד מתחת לשלשים שניות, תופיע ההודעה: "קריאה שניה", וכשמתקרבים לסיום המרכז תופיע ההודעה: "קריאה שלישית".

במשך הזמן שבו מופיעות שלשת ההודעות הללו, כל הצעה נוספת שמוגשת מאריכה את המרכז בשלושים שניות נוספות, וזאת עד שלא מוגשות הצעות נוספות.

בסיום זמן המכירה תופיע הודעה שהמכירה נסגרה. בשלב זה לא ניתן להוסיף עוד הצעות, וההצעה הזוכה היא זו שהייתה רשומה לאחרונה בשורת ההצעה הזוכה.

הודעה על הזכייה תישלח לזוכה תוך כמה שעות בדואר אלקטרוני. אין צורך להתקשר או לכתוב דבר להנהלת האתר.

 

 

הקניין שלי

אתר ברנינה מפעיל את מערכת המכירות הפומביות המתקדמת ביותר. בין שאר התכונות המתקדמות נמצאת האפשרות של הפעלת הקניין האוטומטי שיבצע עבורכם באופן אוטומטי את ההשתתפות ו"המשחק" במכירה.

 

רוצים במוצר המוצע במכירה פומבית שלנו אלא שזמן המכירה איננו מתאים לך?

האתר מציע לך להיעזר בשירות הקניין שלי לביצוע הרכישה אוטומטית!

 

כיצד עובד הקניין שלי:

בדף זירת המכירה תמצאו טבלה עם הכותרת "הקניין שלי". מתחתיה יש מלבן שבתוכו אתם קובעים את מחיר המקסימום שברצונכם להציע עבור המוצר.

הקניין שלך ישתתף במקומך במכירה וממש ישחק כמו לקוח שנמצא מול המחשב במקומך, וזאת עד למחיר המקסימום שהצעתם.

חשוב: המחיר שהצעתם נשמר חסוי מחברים אחרים במכירה.

 

איך תדעו שזכיתם?

המערכת בודקת וממיינת את הזכיות, ובתוך 24 שעות משעת סיומה של המכירה תישלח לזוכים הודעה על הזכייה בדואר אלקטרוני. כמו כן ניתן יהיה לראות את הרכישה כאשר מבצעים כניסה לאתר ונכנסים ל"היסטוריית ההזמנות שלי" באתר. כאמור-אין צורך להתקשר או לכתוב דבר להנהלת האתר, התהליך כולו אוטומטי ויעודכן בתוך 24 שעות ב"היסטוריית ההזמנות שלי". 
 
| | | | | | |
הקלק/י כאן לרישום ההמלצות לשיפור
חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2018, ברנינה Bernina . כל הזכויות שמורות
מכונות תפירה ברנינה BERNINA