לקוח קיים התחבר | לקוח חדש הרשם | הרשמה למועדון ברנינה
פומביות אישיות
שירות לקוחות: 052-5669797
ברנינה
דף הבית | אודותינו | צור קשר | סל קניות | אודות מכונות תפירה ברנינה | תעודות אחריות | טופס משוב | מידע כללי
חדשות האתר:  ברנינה - החברה השוויצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם !!  ליבואני ברנינה בישראל: 052-5669797. כנסו עתה למכירות אישיות ואולי תזכו במוצרים במחירים מפתיעים !!   חדש !! דגם שיקגו 7 - עם רקמות ענק ובמחיר שווה לכל כיס!! לצפייה הקלקל כאן
 
כתבות ומאמרים > כיצד משתתפים במכירה פומבית
 
  כיצד משתתפים במכירה פומבית

 
 

 

הזכות להשתתף במכרז הפומבי באתר "ברנינה ישראל"

 

חשוב: במידה והמכירה נסגרה בתוך תהליך הרישום, במקביל נפתחת מיד מכירה חדשה של אותו המוצר, כך שניתן לרכוש את המוצר במכירה החדשה.
 
רשאים להשתתף במכרז בני 18 ומעלה אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל של אחת מחברות האשראי הבאות: דיינרס קלאב ישראל, אמריקן אקספרס, ישראכרט, ויזה.

תנאי מוקדם לתוקף זכייתו של משתתף במכרז .הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

ברנינה שומרת לעצמה את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות השתתפותם של מציעים בהליכי המכירות השונים באתר, במידה וברנינה סבורה, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כי מציעים אלה עלולים למכור מוצרים או שירותים שרכשו באתר ברנינה לצדדים שלישיים ו/או לסחור בהם, ו.או מעשות שימוש לרעה בממשקי המכירה של האתר, וזאת מבלי לנמק החלטתה או להודיע על כך מראש.

לברנינה שמורה גם הזכות לבטל, לפי שיקול דעתה הבלעדי, כל זכייה או עסקה של מציע כאמור.

 

אופן ההשתתפות במכירה פומבית: צעד אחר צעד, באופן נוח להבנה

 

על מנת להשתתף במכירה הפומבית חייבים תחילה להיכנס למערכת באופן הבא: לקוחות חדשים: יש להקליק על הקישור הרשמה שבחלקו העליון של כל עמוד, ולמלא את הפרטים המופיעים. לקוחות רשומים: יש להקליק על הקישור התחבר שבחלקו העליון של כל עמוד, ולבצע כניסה. לאחר סיום ההרשמה או הכניסה, ניתן להשתתף מיד במכירה הפומבית.

 

בכדי להיכנס לזירת המכירה עליך לפעול כך: לחץ על פומביות שנמצאת בחלקו העליון של כל דף, והמערכת תוביל אותך לדף המכירות הפומביות ובו כל המוצרים הנמצאים במכירה פומבית. חפש את המוצר המבוקש, ולחיצה על המוצר תוביל אותך לדף המוצר שבו ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי אודות המכירה כגון: מחיר התחלתי, זמן סיום המכירה, מקפצות המחיר, ההצעה הזוכה וכד'.

(הערה: במידה ובעמוד הראשי רואים מוצר שבצידו כתוב "פומבית", ניתן להיכנס לדף המוצר ולזירת המכירה ישירות מהעמוד הראשי).

 

 

והרי הסברים על כמה  מושגים חשובים אודות המכירה המופיעים בדף המוצר:

מחיר המחירון: המחיר המחירון הרגיל של המוצר

ההצעה הזוכה: סכום ההצעה הגבוהה ביותר שניתנה ע"י משתתף כלשהו עד לרגע זה. במידה ואף  משתתף אחר לא ייתן הצעה גבוהה יותר, הצעה זו היא שתזכה במכרז.

מקפצות המחיר:  הסכום שבו תעלה ההצעה בכל פעם שמשתתף כלשהו יגיש הצעה נוספת.

 

 

לחיצה על הקישור "לזירה" מובילה אותנו מיידית לזירת המכירה. (במידה ולא בוצעו קודם כניסה או רישום למערכת, המערכת תשלח אותך אוטומטית לדף ביצוע כניסה או רישום).

 

מייד עם הגיעך לזירת המכירה תראה את הנתונים הבאים: הזמן הנותר עד לסיום המכירה, שם או שמות הזוכים האחרונים וגובה ההצעה או ההצעות הזוכות, וכד'.

בצד ימין נמצא עיגול ובו הסכום של "מקפצת המחיר" עבור מכירה זו. כדי להגיש הצעה, יש ללחוץ לחיצה על עיגול זה .

 

 

תהליך הגשת ההצעה:

כאמור: בטבלה רואים מהו סכום ההצעה הזוכה הנוכחית, ובצד ימין רואים את העיגול ובו סכום "מקפצת המחיר". כדי להגיש הצעה, יש ללחוץ על הקישור "לחץ כאן להגשת הצעה" שנמצא מתחת לעיגול שבו סכום "מקפצת המחיר", או על העיגול עצמו. מיד עם הגשת ההצעה תעודכן ההצעה הזוכה, כך שעתה יופיע שם שמך והסכום החדש של ההצעה הזוכה.

דוגמא: כאשר נכנסנו לזירת המכירה מצאנו בטבלה שסכום ההצעה הזוכה עתה הוא 500 ₪, ו- "מקפצת המחיר" היא בת 50 ₪. נלחץ  על הקישורית "לחץ כאן להגשת הצעה", ומיד נראה שהשם שלנו בהצעה הזוכה, וסכום ההצעה הזוכה עתה הוא 550 ₪. במידה ומשתתף אחר יגיש עתה הצעה, אנו נראה שההצעה הזוכה השתנתה כך: סכום ההצעה הזוכה עלה שוב ב- 50 ₪, והיא עתה בגובה 600 ₪, ובשורת ההצעה הזוכה נראה עתה את ראשי התיבות של שם הזוכה החדש. במידה ונרצה להמשיך ולהשתתף, נלחץ שוב על הקישורית "לחץ כאן להגשת הצעה", ומיד נראה בהצעה הזוכה את ראשי התיבות של שמינו, ואת סכום ההצעה הזוכה שעתה היא בגובה 650 ₪. וכך הלאה עד לסיום זמן המכירה

 

במידה ומשתתף אחר הציע את אותו הסכום לפניך, שמו והמחיר החדש הם אלו שיופיעו כהצעה הזוכה. בכל מקרה תוכל להגיש שוב הצעה חדשה עם המחיר החדש.

 

 

תהליך סיום המכירה הפומבית:

כאשר נותרת דקה אחת לסיום המכירה, תופיע ההודעה: "קריאה ראשונה". כאשר הזמן הנותר לסיום יורד מתחת לשלשים שניות, תופיע ההודעה: "קריאה שניה", וכשמתקרבים לסיום המרכז תופיע ההודעה: "קריאה שלישית".

במשך הזמן שבו מופיעות שלשת ההודעות הללו, כל הצעה נוספת שמוגשת מאריכה את המרכז בשלושים שניות נוספות, וזאת עד שלא מוגשות הצעות נוספות.

בסיום זמן המכירה תופיע הודעה שהמכירה נסגרה. בשלב זה לא ניתן להוסיף עוד הצעות, וההצעה הזוכה היא זו שהייתה רשומה לאחרונה בשורת ההצעה הזוכה.

הודעה על הזכייה תישלח לזוכה. אין צורך להתקשר או לכתוב דבר להנהלת האתר.

 

 

הקניין שלי

אתר ברנינה מפעיל את מערכת המכירות הפומביות המתקדמת ביותר. בין שאר התכונות המתקדמות נמצאת האפשרות של הפעלת הקניין האוטומטי שיבצע עבורכם באופן אוטומטי את ההשתתפות ו"המשחק" במכירה.

 

רוצים במוצר המוצע במכירה פומבית שלנו אלא שזמן המכירה איננו מתאים לך?

האתר מציע לך להיעזר בשירות הקניין שלי לביצוע הרכישה אוטומטית!

 

כיצד עובד הקניין שלי:

בדף זירת המכירה תמצאו טבלה עם הכותרת "הקניין שלי". מתחתיה יש מלבן שבתוכו אתם קובעים את מחיר המקסימום שברצונכם להציע עבור המוצר.

הקניין שלך ישתתף במקומך במכירה וממש ישחק כמו לקוח שנמצא מול המחשב במקומך, וזאת עד למחיר המקסימום שהצעתם.

חשוב: המחיר שהצעתם נשמר חסוי מחברים אחרים במכירה.

 

איך תדעו שזכיתם?

בתוך כמה שעות משעת סיומה של המכירה יישלח אי מייל לזוכים, וכמו כן יעודכן סטטוס ההצעה בדף "החשבון שלי" באתר. בדרך כלל גם יישלח אי מייל על אי זכייה במכרז. בכל מקרה של שאלות, ניתן להתקשר לשירות הלקוחות של האתר.

 

הקליקו כאן לטלפון שירות הלקוחות של הנהלת האתר.

  
 
| | | | | | |
הקלק/י כאן לרישום ההמלצות לשיפור
חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2018, ברנינה Bernina . כל הזכויות שמורות
מכונות תפירה ברנינה BERNINA