לקוח קיים התחבר | לקוח חדש הרשם | הרשמה למועדון ברנינה
פומביות אישיות
שירות לקוחות: 052-5669797
ברנינה
דף הבית | אודותינו | צור קשר | סל קניות | אודות מכונות תפירה ברנינה | תעודות אחריות | טופס משוב | מידע כללי
חדשות האתר:  ברנינה - החברה השוויצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם !!  ליבואני ברנינה בישראל: 052-5669797. כנסו עתה למכירות אישיות ואולי תזכו במוצרים במחירים מפתיעים !!   חדש !! דגם שיקגו 7 - עם רקמות ענק ובמחיר שווה לכל כיס!! לצפייה הקלקל כאן

לחץ על התמונה להגדלה
כל התמונות להמחשה בלבד
  מפרט מוצר
מק"ט
אוברלוק 800DL ברנינה מכונות תפירה
סוג
חדש
יצרן
ברנינה
ENGLISH 800DL לחץ כאן

מכונת אוברלוק BERNINA דגם 800DL -ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונת האוברלוק הטובה בעולם!

מכונת אוברלוק 800DL ברנינה - 13 תכניות תפירה! תפרי אוברלוק עם 2, 3, ו-4 חוטים! תפר מעולה על כל הבדים! האוברלוק הנמכר ביותר בישראל ובעולם! ברנינה-החברה השוויצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים!
ראה מידע מפורט בהמשך הדף למטה
 
  פרטי מכירה
סוג מכירה: רגילה
מחיר: 3750 ₪
מחיר מחירון: 5150 ₪
אתה חוסך: 1400 ₪
מחיר משלוח: 50 ₪
זמן הספקה :
7 ימי עסקים
מס' תשלומים אפשרי :
12
תקופת אחריות :
24 חודשים
שם הספק :
ברנינה-מכונות תפירה לחץ כאן לקבלת פרטי הספק לחץ כאן למוצרי הספק
 
 
  מוצרים נלווים

מכונת אוברלוק BERNINA דגם 700D -ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונת האוברלוק הטובה בעולם!
הצעות החל מ: ₪1750
מכירה אישית

 

מכונת אוברלוק BERNINA דגם 800DL -ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונת האוברלוק הטובה בעולם!
הצעות החל מ: ₪1750
מכירה אישית

 

מכונת תפירה BERNINA 210-ברנינה שוויצריה. 12 תוכניות ממוחשבות! המכונות הטובות בעולם! המכונות הנמכרות ביותר בישראל!
מחיר: ₪5595

 

מכונת תפירה BERNINA 220-ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים !! המכונות היחידות מומלצות ע''י כל מורות התפירה והתופרות
מחיר: ₪5750

 

מכונת תפירה BERNINA 230-ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים !! המכונות היחידות מומלצות ע''י כל מורות התפירה והתופרות
מחיר: ₪6650

 

מכונת תפירה BERNINA 240-ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים !! המכונות היחידות מומלצות ע''י כל מורות התפירה והתופרות
מחיר: ₪7495

 

מכונת תפירה ברנט 56 -(ROMA 3) ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם!! 23 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים המספקים באופן מושלם את כל צורכי התפירה! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית, ועוד.
מחיר: ₪2550

 

מכונת תפירה ברנט 56 -(ROMA 3) ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם!! 23 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים המספקים באופן מושלם את כל צורכי התפירה! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית, ועוד.
הצעות החל מ: ₪1000
מכירה אישית

 

מכונת תפירה ברנט 56 -(ROMA 3) ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם!! 23 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים המספקים באופן מושלם את כל צורכי התפירה! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית, ועוד.
מחיר: ₪2550

 

מכונת תפירה ברנט 66- BERNINA ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם!! 26 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים המספקים באופן מושלם את כל צורכי התפירה! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית, ועוד..
מחיר: ₪3250

 

מכונת תפירה ברנט 66- BERNINA ברנינה שוויצריה. ללא ספק מכונות התפירה הטובות בעולם!! 26 תוכניות תפירה ותפרים אוטומטיים המספקים באופן מושלם את כל צורכי התפירה! משחיל מחט אוטומטי! לולאה אוטומטית, ועוד..
הצעות החל מ: ₪1
מכירה אישית

 

מכונת תפירה ברנט רומא 7 (82e) אלקטרונית-ברנינה BERNINA שוויצריה. ללא ספק המכונות הטובות בעולם! מכונות התפירה הנמכרות ביותר בישראל! יחודי: ניתן לעבוד ללא הדושה! ויסות מהירות התפירה עם כפתור הנשלט ביד!
מחיר: ₪4195

 

מכונת תפירה ברנט רומא 7 (82e) אלקטרונית-ברנינה BERNINA שוויצריה. ללא ספק המכונות הטובות בעולם! מכונות התפירה הנמכרות ביותר בישראל! יחודי: ניתן לעבוד ללא הדושה! ויסות מהירות התפירה בכפתור ידני!
הצעות החל מ: ₪1500
מכירה אישית

 

מכונת תפירה ברנט רומא 8 (92C)-ברנינה BERNINA שוויצריה. המכונות הטובות בעולם !! מכונות התפירה הנמכרות ביותר בישראל ! יחודי: ניתן לעבוד גם ללא הדושה! ויסות מהירות התפירה עם כפתור הנשלט ביד!
מחיר: ₪4950

 

מכונת תפירה ברנט רומא 8 (92C) ממוחשבת-ברנינה BERNINA שוויצריה. עכשיו במכירה אישית החל מ-1 ש''ח! המכונות הטובות בעולם! המכונות הנמכרות ביותר בישראל! 150 תפרים, רקמות, ותוכניות תפירה!
הצעות החל מ: ₪1500
מכירה אישית

 

 

מכונת אוברלוק ברנינה 800DL - 13 תוכניות תפירה !  תפרי אוברלוק עם 2, 3, ו-4 חוטים !  תפר מעולה על כל הבדים !  האוברלוק הנמכר ביותר בישראל ובעולם !  ברנינה - החברה השוויצרית המייצרת את מכונות התפירה הטובות בעולם מזה למעלה ממאה שנים !

 

המוצר מוצע על ידי:

 

חברת "ברנינה ישראל"" «««««

 

למוצרים נוספים של ברנינה לחץ כאן

 

האיכות המעולה של חברת ברנינה השוויצרית- המכונה היחידה עם תפר מושלם על כל סוגי הבדים! מהבדים העדינים ביותר וסטרץ' ועד לג'ינסים ולבדים העבים ביותר !  ברנינה - מאה שנות איכות ואמינות !!

 

מנוע אלקטרוני רב עוצמה לחדירה חלקה גם לבדים העבים ביותר !

 

26 מגוון ענק של 13 תפרי אוברלוק עם 2, 3, ו 4 חוטים הממלאים באופן מושלם את כל צרכי התפירה המודרנית !

 

רק לאוברלוק ברנינה 800DL מגוון מושלם של תוכניות ותפרים, והרי חלק מהם:

 

תפר אוברלוק 4 חוטים עם תפר ביטחון אינטגראלי

תפר אוברלוק 3 חוטים - סופר סטרץ'

תפר אוברלוק 3 חוטים צר

תפר אוברלוק 3 חוטים רחב

תפר אוברלוק שטוח 2 חוטים (תפר צר ותפר רחב)

תפר אוברלוק שטוח 3 חוטים (תפר צר ותפר רחב)

תפר אוברלוק 3 חוטים – "רול המניג" ( תפר קצה צר)

תפר אוברלוק 2 חוטים – "רול המניג" ( תפר קצה צר)

תפר אוברלוק עוטה 2 חוטים (תפר צר ותפר רחב)

תפר אוברלוק שטוח 2 חוטים (תפר צר ותפר רחב)

תפר אוברלוק 2 חוטים - רול המניג ( תפר קצה צר)

תפר אוברלוק 2,3,4 חוטים עם סרט ייצוב בתווכו

 

מכונת אוברלוק ברנינה 800DL היא סופר אוטומטית, וקלת משקל, השחלה קלה: כה קל, נוח ומהנה לתפור עם ברנינה !!

 

אוברלוק ברנינה ללא ספק האוברלוק האיכותי והטוב בעולם !  ציון "מעולה" בכל הסקרים ובבדיקת מכון התקנים האירופאי והשוויצרי !!  אוברלוק ברנינה הוא האוברלוק הנמכר ביותר בישראל ובעולם !

 

מפאת איכותו המעולה וחוזקו - אוברלוק ברנינה 800DL הוא האוברלוק היחידי המתאים במיוחד למעצבי/מעצבות אופנה,מורות לתפירה, בוטיקים, וקורסים לתפירה שם נדרשת מכונה מאסיבית המתאימה לעבודות מאומצות.

 

שנתיים אחריות !!!

 

מגוון גדול במיוחד של תוכניות לאוברלוק המספק באופן מושלם את כל צרכי התפירה המודרנית !

 

תפעול המכונה קל נוח במיוחד: קוד צבע לכל פעולות המכונה !

 

ברנינה ידועה מזה מאה שנים כמכונה הטובה בעולם!!, מורות לתפירה, תופרות, מעצבי ומעצבות אופנה, וכל בעלי מקצוע ממליצים רק ברנינה !!!

 

לחץ כאן לקישור לאתר היצרן

 

מיוצר ע"י ברנינה שוויצריה: חברת ברנינה הינה חברה שוויצרית בת למעלה ממאה שנים. איכות ואמינות הם סוד ההצלחה של חברת ברנינה. בכל מוצרי ברנינה קיים שילוב מנצח של תכנון שוויצרי, הנדסת אנוש מעולה וטכנולוגית ההי טק המתקדמת ביותר.

 

 

 

מורות לתפירה, תופרות, ובעלי המקצוע ממליצים רק ברנינה !

 

איכות ואמינות בכל תפר ותפר !

 

ברנינה-ללא ספק מכונת האוברלוק הטובה בעולם !

 

למעלה ממאה שנות איכות !

 

 

 

ראה תכונות נוספות למטה בהמשך התמונה

 

פירוט התכונות בעטיין אוברלוק ברנינה 800DL הוא ללא ספק האוברלוק הטוב בעולם

 

 

מנוע רב עוצמה לחדירה חלקה לבדים עבים !!

עם ברנינה משוחררים סוף סוף מהבעיה המעיקה של תפירת בדים עבים וג'ינסים! לברנינה מנוע אלקטרוני רב עוצמה המאפשר טיפוס, חדירה, וחיתוך מושלם אפילו לג'ינסים ולבדים העבים ביותר !!

 

חוזק ועמידות לעשרות שנים !

ברנינה – המכונת האוברלוק היחידה עם גוף שכולו מתכת. המבנה המסיבי מבטיח עשרות שנות תפירה מהנות ומשוחררות מבעיות!

 

מגוון ענק של תוכניות תפירה!

לאוברלוק ברנינה מגוון נרחב ביותר של תפרים ותוכניות תפירה!! 2,3,4 חוטים, תפר שטוח, תפר רול המינג, תפרים חוצים, תפר אוברלוק צר, ועוד....

 

רק עם אוברלוק ברנינה התפר תמיד איכותי על כל הבדים!

רק עם 800DL התפר מושלם על כל הבדים ! החל מסטרץ' ומהבדים העדינים ביותר, ועד הג'ינסים והבדים העבים ביותר !! המבנה האיכותי של ברנינה הוא שעושה את ההבדל !

 

שליטה קלה ונוחה ברוחב החיתוך והתפר

עם אוברלוק ברנינה ניתן לשלוט בקלות ברוחב התפר ובעומק החיתוך של הבד! כל שיש לעשות הוא לסובב בקלילות את כפתור לרוחב הרצוי, ולתפור !!

 

משחיל גרייפר אוטומטי!!

השחלת אוברלוק היא תמיד משימה סבוכה ומתישה, לא כך עם ברנינה! לאוברלוק ברנינה משחיל גרייפר אוטומטי מעולה ויעיל !! כל שיש לעשות הוא ללחץ על כפתור והגרייפר מושחל !!  עם אוברלוק ברנינה הכל כה קל ונוח !!

 

הנדסת אנוש מעולה

בצוות הפיתוח של ברנינה שוקדים על הנדסת אנוש מעולה: העיצוב המעוגל נעים לעין ומאפשר ראות מושלמת של כל משטח העבודה. עמוד החוטים מוגבה ומאפשר משטח עבודה גדול במיוחד !

 

תצוגת שרטוטי החוטים והספרור

שרטוט ההשחלה של כל חוט, ושרטוט הספרור של מתחי החוט השונים מוצג בבירור מול העין ומאפשר מבט ברור ומידע מועיל וחשוב אודות תהליך ההשחלה. השחלת האוברלוק מעולם לא הייתה כל קלה ונוחה

 

מנגנון שיחרור החוטים

עם סיום התפר והגבהת רגלית התפירה, משתחררים אוטומטית כל החוטים כך שניתן להוציא בקלות את העבודה !  אין עוד צורך למשוך בזהירות את החוטים בתקווה שלא ייקרעו !!

 

מנגנון השחלה ישירה

אוברלוק ברנינה מצויד במנגנון השחלה ישירה: כל שיש לעשות הוא להניח את החוטי בתעלת מתח החוט !!  אין עוד צורך הסיבובי חוט מסורבלים !!

 

תפר אוברלוק עם סרט בתוכו

ניתן להוסיף בתשלום רגלית  המצוידת במדריך סרט אינטגרלי לתפירת סרט חיזוק אוטומטי בתוך תפר האוברלוק !!

 

והתוצאה: ייצוב בדי סריג רפויים !!

עם ברנינה משוחררים מהבעיה המטרידה של תפירת בדי סריג רפויים! כל שיש לעשות הוא לחבר סרט ייצוב לרגלית הסטנדרטית, ללחוץ על הדוושה, וכל בדי הסריג הבעייתיים נתפרים כהרף עין!! רק לברנינה פתרון מושלם לבדי סריג בעיתיים !!

 

מנגנון הדיפרנציאל

עם ברנינה משוחררים סוף סוף מהבעיות של תפירת סריגים ובדים עדינים! הדיפרנציאל הייחודי של 800DL פותר בקלות ובנוחיות את כל בעיות הגלים והכיווצים בשפת הבד !!

 

כיווץ עם מנגנון הדיפרנציאל

תכונה נוספת של הדיפרנציאל היא האפשרות לבצע כיווץ דקורטיבי מרהיב בהסטת כפתור קלילה !! וזה רק אחד מהאפקטים הדקורטיביים של ברנינה

 

תפר שטוח דקורטיבי עדין

בלעדי לברנינה! עם ברנינה ניתן לבצע תפרים דקורטיביים אפילו במרכזו של הבד! ליצירת מגוון תפרים שטוחים יפיפיים!

 

תפר שטוח דקורטיבי עבה

דוגמא נוספת לתפר שטוח דקורטיבי, והפעם עם חוטים עבים. איכותה הגבוהה של ברנינה מאפשרת שימוש במגוון חוטים נרחב הפותח אפשרויות דקורטיביות רחבות.

 

תפר אוברלוק מחוזק

רק לברנינה מגוון אפשרויות ענק! עם ברנינה ניתן לתפור עם מגוון חוטים, אפילו עם חוטים עבים במיוחד כדי ליצור שפת בד דקורטיבית. משמש לגימור דקורטיבי חזק במיוחד ומתאים לשטיחים, מפות, מפיות, וילונות, מגבות ועוד...

 

תפר רול המינג בהסטת כפתור !!

בלעדי לברנינה! בהסטת כפתור קלילה המכונה עוברת לתפירת תפר "רול המינג". הרול המינג הוא תפר דקורטיבי צר, המבוצע יחד עם גלגול שפת הבד פנימה. משמש ליצירת סיומות יפיפיות בבדים עדינים, מפות, מפיות וכד', וליצירת תבליטים מקבילים במרכז הבד.

 

רול המינג - תחרה עם תפר מקביל

אפקטים מרהיבים כיד הדמיון! שילוב של טכניקת ה"רול המינג" בבדים עדינים: תפרים מקבילים, וסיומת בבד עדין

 

רול המינג – שילוב עם תפר שטוח

יצירתיות זו ברנינה! שילוב של תפר שטוח ותפר "הרול המינג" ליצירת אפקטים מיוחדים לשמלות, מפות שולחן ועוד...

 

עם ברנינה התפר מושלם גם בבדים העדינים ביותר!!

רק בברנינה "רול המינג" מושלם גם בבדים העדינים ביותר! ניתן ליצור אפילו סרטי רול המניג ולשלבם בבד!

 

יצירתיות ללא גבול-תפרי חיבור חיצוני

האפשרויות היצירתיות של ברנינה פותחות עולם שלם של יצירה: שמיכות, כריות, מפות, וילונות וכל העבודות היצירתיות אותן ניתן לדמיין לכל צרכי הבית השונים.

 

יצירתיות ללא גבול-כריות, מפות, ועוד

דוגמא נוספת לאפשרויות היצירתיות של ברנינה: חיבור תחרה לכריות, מפות, כיסויי מיטה

 

יצירתיות ללא גבול-שימוש בחוטים עבים-לשטיחים

ועוד רעיון ליצירתיות: תפירת סיומות של שטיחונים ושטיחים עם תפר אוברלוק צפוף וחוטים עבים

 

יצירתיות ללא גבול-תפר שטוח ללא חיתוך

שורות של תפר אוברלוק שטוח דקורטיבי בחולצות טי המבוצע ללא חיתוך הבד

 

 

כל כפתורי הפיקוד חיצוניים

כל כפתורי הפיקוד חיצוניים! אין עוד צורך בפתיחת מכסים צדדיים כדי להגיע כפתור הדיפרנציאל או לכפתור אורך התפר!! הכל תמיד זמין ובהישג יד

 

עם ברנינה הכל הופך כה קל ונוח

כל מדריכי החוט פתוחים!! כל כפתורי הפיקוד חיצוניים! שרטוט ההשחלה עם קוד הצבע מצוי תמיד מול העיניים !!

 

טיפוס על מקומות קשים ועוצמת חדירה לג'ינס !

כאמור: לאוברלוק ברנינה תפר מושלם על כל הבדים: חיתוך בד וחדירת מחט, וטיפוס קליל אפילו על ג'ינסים, בדים עבים, ותפרים עבים חוצים!

 

מדריך התפר

על המכונה משורטטים מדרכי התפר הכוללים סימוני מרחק. תכונה זו תורמת לתפר מדויק ואיכותי

 

מגוון עזרים נרחב

ברנינה מגיעה עם מגוון עזרים המספק באופן מושלם את כל צרכי התפירה. לעבודות מיוחדות קיים מגוון ענק נוסף הפותח אינסוף אפשרויות מדהימות, והכל באיכות מהממת !!

 

ממיר לאוברלוק 2 חוטים

אוברלוק ברנינה מצויד בממיר לתפירת אוברלוק עם 2 חוטים. עם הממיר ניתן לתפור את כל מגוון סוגי האוברלוק 2 חוטים ובנוסף אוברלוק 3 חוטים סופר-סטרץ' !!

 

השירות המעולה של ברנינה

והחשוב מכל הוא השירות המעולה ביותר של חברת ברנינה בארץ ובעולם! למעלה ממאה שנות מוניטין!

 

מגוון ענק של תפרים דקורטיביים

ניתן ליצור אינסוף יצירות יפיפיות ע"י שילוב של תפרי אוברלוק שטוח עם תפרי החיבור השונים: כיסויי מיטה, מפות, מפיות וכד'...

 

תפרי כיווץ

אינסוף אפשרויות של שילובים יפיפיים של תפר "רול המינג" עם תפרי כיווץ בעזרת מנגנון הדיפרנציאל: לכריות, שמלות ולכל מטרה...

 

תבליטים מקבילים עם תפרי איחוי

תבליטים מקבילים יפיפיים עם תפרי איחוי בשילוב תפר רול המינג בבדי ג'רסי ובבדים שונים

 

עוד ממגוון התפרים הדקורטיביים

איחוי ותפירת תחרה עם תפרי הרול המינג.

 

עוד ממגוון התפרים הדקורטיביים

שימוש במנגנון הדיפרנציאל ליצירת אפקטים מדהימים של כיווץ!

 

עוד ממגוון התפרים הדקורטיביים

תבליטים מקבילים עם רול המינג על תחרות, שימוש בחוטים שונים: עוד רעיונות מרשימים של ברנינה

 

 

תוכניות התפירה של אוברלוק ברנינה 800DL

 

 

אוברלוק 4 חוטים עם תפר ביטחון אינטגרלי

 

תפר אוברלוק 2 חוטים רחב עם חוטים עבים

 

תפר אוברלוק 3 חוטים רחב

 

תפר אוברלוק 3 חוטים סופר סטרץ'

 

תפר אוברלוק שטוח עם סרט ייצוב בתוכו

 

תפר אוברלוק 3 חוטים צר

 

תפר שטוח רחב עם 3 חוטים

 

תפר שטוח רחב עם 2 חוטים

 

תפר אוברלוק 3 חוטים רול המינג

 

תפר אוברלוק 2 חוטים רול המינג

 

תפר אוברלוק רול המינג עם אפקט גלי

 

תפר ניסתר (הרגלית ניתנת לרכישה)

 

 

לתכונות נוספות ולהרחבה קרא בהמשך הדף

 

 

לטבלת השוואת תכונות של דגמי אוברלוק ברנינה לחץ כאן

 

 

לכל העזרים והרגליות של דגמי אוברלוק ברנינה לחץ כאן

 

 

 

מדוע נחשב אוברלוק ברנינה 800DL לאוברלוק הטוב בעולם:

איכות דיוק ואמינות הם סוד ההצלחה בת יותר מ- 100 השנים של חברת ברנינה. בברנינה קיים שילוב נדיר של תכנון שוויצרי, הנדסת אנוש מעולה יחד עם הטכנולוגיה העתידית המתקדמת ביותר. לכל מכונות ברנינה תכונות ייחודיות רבות התורמות לכך שברנינה נחשבת למכונה הטובה בעולם ומומלצת ע"י תופרות, מורות לתפירה וכל בעלי המקצוע.

דגם 800DL שייך לדור החדש של מכונות האוברלוק של ברנינה. ה-800DL הוא יצירת מופת פרי השראה, ותחכום שוויצריים. איכות, דיוק, פשטות הפעלה, ואמינות, אלו חלק מהתכונות שיגרמו לך להתאהב באוברלוק ברנינה במבט ראשון ושבעטיין אוברלוק ברנינה נחשב לאוברלוק הטוב בעולם. והרי כמה מהיתרונות של מכונת אוברלוק ברנינה:

 

תכנון ועיצוב שוויצרי: תכנון מעולה ועיצוב שוויצרי ע"י חברת ברנינה, יצרנית המכונות הנחשבות לטובות בעולם.

 

ג'ינסים ובדים עבים: רק עם ברנינה את משוחררת סוף סוף מהבעיות המעיקות של תפירת בדים עבים וג'ינסים! מנוע אלקטרוני רב עוצמה מאפשר טיפוס וחדירה לג'ינסים ולבדים העבים ביותר!!

 

בדים עדינים וסטרץ': כל תופרת מכירה את הבעייתיות של תפירת בדים עדינים וסטרץ': הבד נוטה להתכווץ והתפר "מדלג". המבנה האיכותי הייחודי של ברנינה מאפשר תפירת בדים עדינים וסטרץ' ללא כיווצים ודילוגים! עם ברנינה התפר איכותי תמיד! עם ברנינה את משוחררת מכל הבעיות שהיו לך עם מכונתך הישנה!

 

מבנה מתכתי: ברנינה היא מהמכונות הבודדות להן מבנה מתכתי מסיבי המבטיח עשרות שנות תפירה משוחררות מבעיות.

 

אוברלוק: תפר אוברלוק מעולה על כל הבדים. רק לברנינה פתרון מושלם לביצוע אוברלוק בשפת בד עדין ללא כיווצו וגלגולו של הבד!

 

מבנה מתכתי מסיבי: מבנה מתכתי מסיבי המבטיח עשרות שנות תפירה משוחררות מבעיות.

 

איכות תפר מעולה: כאמור – לברנינה איכות תפר מעולה על כל הבדים!

 

מגוון ענק של תוכניות תפירה: מגוון נרחב של תוכניות תפירה. תפרי אוברלוק עם 2 חוטים, עם 3, ועם 4 חוטים, העונים באופן מושלם על כל צרכי התפירה.

 

משחיל חוט אוטומטי לגרייפר! רק בברנינה אין צורך עוד להסתבך עם השחלת האוברלוק הסבוכה! משחיל הגרייפר האוטומטי עודה את העבודה!

 

שליטה ברוחב התפר: בהסטה קלילה של כפתור פיקוד רוחב התפר שולטים ברוחב התפר ובעומק חיתוך הבד!

 

דוושה חשמלית אלקטרונית: הודות לרכיבי האלקטרוניקה היחודיים לברנינה, ניתן לשלוט בקלות ובנוחיות בכל מהירות תפירה רצויה. הדוושה האיכותית מאפשרת שליטה מרבית אפילו במהירויות איטיות!

 

תפר מקביל: סימוני תפר מקביל טבועים על המכסה הקדמי ומאפשרים חיתוך ותפר קביל מדויקים.

 

עמוד חוטים טלסקופי: עמוד החוטים הוא טלסקופי ונשלף, ומתקפל פנימה לחיסכון במקום אכסנה.

 

משטח התפירה: משטח תפירה רחב ונוח המאפשר לעבוד בנוחות גם עם בדים גדולים במיוחד.

 

סריגים וסטרץ': עם ברנינה את משוחררת מכל הבעיות של תפירת סריגים וסטרץ'. מנגנון הדיפרנציאל פותר בקלות את כל בעיות הגלים והכיווצים בשפת הבד!

 

תפרי כיווץ דקורטיביים: עם ברנינה ניתן לבצע תפר כיווץ דקורטיבי, והכל בהסטת כפתור!

 

השחלה נוחה: השחלה בשיטת "הנח-ותפור" אין צורך להשחיל סביב מתחי-החוט.

 

החלפת רגליות בקלילות: החלפת רגליות התפירה בלחיצת כפתור קלילה: כה קל ונוח.

 

קלות הפעלה-כפתורי הפיקוד חיצוניים: כל כפתורי הפיקוד חיצוניים. כה קל כה נוח לשלוט בכל פעולות המכונה!

 

אורך תפר רציף: מאפשר תפירה בכל אורך רצוי והתאמתו לבד.

 

ייחודי לברנינה: בהסטת כפתור עוברים לתפר "רול המניג" ליצירת סיומות יפיפיות בבדים עדינים, מפות, מפיות, צמות קלועות ועוד..

 

השחלה קלה: ההשחלה פשוטה להפליא וביד אחת! כל מדריכי החוט פתוחים!

 

שירטוט השחלה: מצויר על המכונה. אין צורך בחוברת ההדרכה.

 

תפר 2 חוטים: ליצירת אפקטים דקורטיביים מרהיבים.

 

ידית נשיאה: ידית הנשיאה אסתטית, ואינטגרלית (Built in) בגוף המכונה.

 

תאורת התפירה: מספקת ראות מושלמת ללא צל לכל משטח התפירה !!

 

סנטימטר מידה: הסנטימטר מידה אינטגרלי בגוף המכונה, תמיד ע"י היד.

 

לחץ הרגלית אוטומטי: לחץ הרגלית על הבד אוטומטי. המכונה מתאימה עצמה אוטומטית לכל עובי! אין צורך בכיוון !!

 

יציבות האוברלוק בתפירה: בסיסי ואקום ליציבות מושלמת בתפירה.

 

כיוון גלגל ההנעה: גלגל הנעה ידני בעל תנועה לפנים.

 

אפקטים דקורטיביים מרהיבים: אפשרות לאפקטים דקורטיביים מרהיבים.

 

כיסוי המכונה: המכונה מצוידת בכיסוי המגן בפני אבק.

 

חוט עבה: שימוש בחוטים עבים ליצירת אפקטים דקורטיביים יפיפיים !

 

שימוש במחט רגילה: שימוש נוח במחט ביתית רגילה.

 

כל כפתורי הפיקוד חיצוניים! אין צורך לפתוח מכסים שונים! כפתורי הפיקוד ממוקמים במקום נוח ובולט

 

נוחות ובטיחות: רק משתתפרי עם אוברלוק ברנינה תגלי כמה מהנה יכולה התפירה להיות
השחלה: משחיל חוט אוטומטי! ההשחלה קלה ונוחה-ממש "משחק ילדים" – כל מדריכי החוט פתוחים !  שירטוט הדרכה ברור ונוח !!
החלפת רגליות: כהרף עין-בקלות, בנוחיות וללא סיכון אצבעותייך
חותך חוט: חותך חוט אינטגראלי בגוף המכונה מהפשר חיתוך קל ונוח

 

מגוון רגליות ועזרים: לברנינה מגוון עזרים ורגליות נרחב לביצוע טכניקות תפירה רבות ומגוונות. (חלקם ניתן לרכישה).והרי פירוט כמה מהם:

 

רגלית תפר ניסתר: לביצוע מכפלות נסתרות בבדים גמישים וג'רסי. בעזרת הרגלית מבצעים מכפלת, חיבור, וחיתוך הבד בפעולה אחת!! (ניתן לרכישה)

רגלית קורדונט: משמשת ליצירת אפקטים מרהיבים כגון תפר רול המינג עם חוט רקמה בתוכו! (ניתן לרכישה)

רגלית האלסטיקייטור: בעזרת רגלית האלסטיקייטור מבצעים כיווץ על סרטי גומי ברוחב 5-12 מ"מ! בקלות ניתן לשלוט על מידת הכיווץ! אידאלי לבגדי רחצה ובגדי ספורט. (ניתן לרכישה)

רגלית הכיווץ: בעזרת רגלית הכיווץ ניתן לכווץ שכבה אחת בעוד השניה נותרת ישרה, והכל בפעולה אחת עם חיתוך שפת הבד!!  הוסיפי מגע אישי וייחודי לשמלות, לבגדי ערב וכד'.(ניתן לרכישה)

הרגלית הרב שימושית: רגלית ייחודית המאפשרת לבצע מגוון נרחב של אפקטים מרשימים כגון: תפירה על שורות חרוזים, פנינים, חוטי טוויה עבים, אפקט צינורי, וכד'. (ניתן לרכישה).

 

עיצוב: לברנינה עיצוב אטרקטיבי ונעים, עם מראה ידידותי, זורם ומודרני.

 

שירות: רק לברנינה מרכזי שירות בכל רחבי הארץ. בכל המרכזים מובטח השירות המסור ביותר שרק חברה כברנינה מסוגלת להעניק

 

 

אודות מפעילת האתר - חברת "ברנינה ישראל"

 

חברת ברנינה הינה חברה שוויצרית בת למעלה ממאה שנים.

 

איכות ואמינות הם סוד ההצלחה של חברת ברנינה. בכל מוצרי ברנינה קיים שילוב מנצח של תכנון שוויצרי, הנדסת אנוש מעולה וטכנולוגית ההי טק המתקדמת ביותר.

 

חברת "ברנינה ישראל" היא הנציגה והיבואנית הבלעדית של ברנינה העולמית בישראל ופועלת מזה כשישים שנים בתחומי מסחר שונים.

 

מאז הקמתה מקפידה החברה על איכות, אמינות, ושירות לקוחות מעולה. לחברה מוניטין רב שנים של איכות ואמינות בקרב עשרות אלפי לקוחותיה המרוצים  בישראל.

 

חברת "ברנינה ישראל" עוסקת בתחומי מסחר מגוונים ובניהם: מסחר אלקטרוני, שיווק והפצת ריהוט ורהיטים של "מפעלי בית הספה והרהיט" (הכוללים מגוון רהיטים נרחב כגון: ארונות בגדים, חדרי שינה, חדרי נוער, ספות נוער, ויטרינות, בופטים, כונניות, ספריות, שולחנות כתיבה, ועוד..), ייבוא מוצרי חשמל, שואבי אבק, מכונות תפירה ברנינה, מכונות אוברלוק ברנינה, אוברלוקים, מכונות תפירה ועוד..

 

 

 

בשאלות לגבי אספקת המוצר, מפרט טכני של המוצר, למידע על תפעול, אחריות וכדומה, יש לפנות ישירות לספק

 

טלפון: 02-6521762

 

לפניות באי מייל לחץ   bernina@bernina.co.il

 

במידה וזהו מכרז פומבי - מומלץ לערוך סקר שוק לפני השתתפות במכרז

 

למוצרים נוספים בקטגוריה: מכונות אוברלוק  ברנינה לחץ כאן

 

אחריות: ראה בתחילת הדף את תקופת האחריות לכל מוצר

דמי טיפול, משלוח והרכבה: ראה בתחילת הדף עבור כל מוצר

למחיר הכולל דמי טיפול ומשלוח: ראה בתחילת הדף עבור כל מוצר

תנאי תשלום: ראה אפשרויות עבור כל מוצר בעת ביצוע ההזמנה

אספקה: תוך 14 ימי עבודה מיום קבלת האישור מחברת האשראי. לרהיטים -

            תוך 21 יום מקבלת האישור. (אלא אם כתוב אחרת בדף המוצר)

חשוב: במקרים דחופים ניתן בדרך כלל לקדם את ההספקה בתיאום עם הספק

 

 

·    כל הזכויות שמורות עפ"י כל דין.

·    כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים באריזותיהם המקוריות(אלא אם צוין אחרת)  ונהנים מכל תנאי האחריות והשרות המקובלים.

·    התשלום בכרטיס אשראי.

·    כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.

·    המחירים אינם כוללים דמי טיפול ומשלוח. דמי הטיפול והמשלוח נקובים במפרט של כל מוצר ומוצר, והזוכה יהיה פטור מדמי טיפול ומשלוח אם יבחר לקבל לידיו את המוצר באופן עצמאי ממחסני הספק לפי הכתובת המופיעה במפרט המוצר לאחר תיאום טלפוני מראש עם מחלקת שרות הלקוחות של "ברנינה ישראל".

 

Copyright © All rights reserved כל הזכויות שמורות

 

www.bernina.co.il

 

 

חזרה לעמוד הבית

 

 

 

   
 
 
| | | | | | |
הקלק/י כאן לרישום ההמלצות לשיפור
חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2018, ברנינה Bernina . כל הזכויות שמורות
מכונות תפירה ברנינה BERNINA